Menu
Holiday Home

COSTA BRAVA | La Reserva: heerlijk vakantiehuis in Pals

Sommige vakantiehuizen winnen het op design, andere op uitzicht. La Reserva in Pals heeft vooral iets waar je op vakantie héél blij van wordt: alles is lekker dichtbij. Het zwembad grenst aan de tuin, het strand ligt in de buurt en voor een middag Pals, Begur of een van die prachtige baaien hoef je nooit ver. Tel daar drie slaapkamers, verschillende terrassen en plek voor zes tot zeven personen bij op en je hebt een heel fijn vakantiehuis in Pals voor een week, of twee, aan de Costa Brava.

HOLASPAIN heart picto Travel Inspiration 6-7 personen   HOLASPAIN B&B picto 3 slaapkamers   HOLASPAIN Travel Lifestyle Inspiratie Pals

Alles lekker binnen handbereik

La Reserva bestaat uit 32 geschakelde vakantiehuizen rondom een grote gezamenlijke tuin met zwembad. Dit huis ligt daar wel héél handig: vanuit je eigen tuin open je het poortje en sta je praktisch aan het zwembad. Vooral fijn op van die dagen waarop niemand zin heeft om plannen te maken.

Binnen is het huis licht, comfortabel en ruim. Er is een gezellige woonkamer en een open keuken met alles wat je nodig hebt, van een vaatwasser en magnetron tot een wasmachine. Via de woonkamer stap je zo het eigen terras en de tuin op, met een eettafel, ligstoelen en barbecue. Ontbijten in de zon, tussendoor even zwemmen en ’s avonds nog lang buiten eten. Precies dat.

→ Check de actuele beschikbaarheid van La Reserva

Buenas noches

Met drie slaapkamers en twee badkamers heb je hier ook met een groter gezelschap genoeg ruimte. Twee slaapkamers liggen op de begane grond, samen met een ruime badkamer met douche en bad.

Boven vind je een extra zithoek met slaapbank en de derde slaapkamer met eigen badkamer. En alsof dat nog niet genoeg is, heeft deze slaapkamer ook een eigen terras met uitzicht op de tuin en het zwembad. Best een fijne plek voor degene die als eerste wakker is. Of juist als laatste naar bed gaat.

→ Ja, dit zoeken we!

Vandaag doen we helemaal niks

Ook een uitstekend vakantieplan. Want met een tuin, verschillende terrassen, barbecue en zwembad binnen een paar stappen is er weinig reden om iedere ochtend een compleet programma op te tuigen. Ligstoel zoeken, boek erbij, af en toe richting het water en tegen etenstijd bedenken wat er op de barbecue gaat.

En juist dát maakt La Reserva zo’n fijne plek voor een vakantie met familie of vrienden: iedereen kan een beetje zijn eigen gang gaan, terwijl je toch gezellig samen verblijft.

→ Wanneer kunnen we hier terecht? Check de vrije data

Pals voor de lunch, Begur voor de borrel

Toch op pad? Dan wordt kiezen waarschijnlijk het lastigste onderdeel. Het middeleeuwse Pals ligt vlakbij en is veel te leuk om alleen even doorheen te lopen. Mooie straatjes, kleine winkels, terrassen en genoeg goede plekken om te eten. Daarna richting zee? Bekijk onze lijst met mooiste stranden aan de Costa Brava voor tips. Voor nog meer inspiratie hebben we ook de Costa Brava activiteiten die je niet wilt missen voor je verzameld.

En een dagje Girona of Barcelona mag natuurlijk ook niet ontbreken op je vakantie to-do list.


HOLASPAIN heart picto Travel Inspiration Vakantiehuis La Reserva in Pals boeken
  • Waar? Pals, Costa Brava
  • Voor: 6-7 personen
  • Slaapkamers: 3
  • Zwembad: check

Check de actuele prijzen en beschikbaarheid voor jouw vakantie aan de Costa Brava.

HOLASPAIN heart picto Travel Inspiration LOCATIE


En nu nog even de Costa Brava uitspelen

Want je kent het wel: drie dagen voor vertrek ontdek je ineens dat dat ene restaurant waar iedereen het over heeft tien minuten verderop zat. Zonde. In onze Costa Brava Travel Guide + interactieve Google Maps hebben we daarom 300+ favoriete plekken en adressen bij elkaar gezet.

Van restaurants in Pals en Begur tot koffiebars, stranden, beachclubs, marktjes en fijne stops in Peratallada, Tamariu, Llafranc, Calella de Palafrugell en Girona. Alles staat meteen op de kaart, dus je hoeft vanuit La Reserva alleen nog maar te bedenken waar je vandaag zin in hebt.


Boek je via onze link? Dan ontvangen wij mogelijk een kleine commissie. Voor jou blijft de prijs gewoon hetzelfde. Zo help je ons ondertussen om nog veel meer fijne Spanje-tips met je te delen.